misskas

pecete doma cukrovi?

Nejlepší odpověď
anonym

Letos peču u dcery, „pomáhá“ vnučka, zeťák po večerech ujídá, je to jako bych se vrátila v čase o čtvrtstoletí, jen se nějak hůř shýbám k té troubě…

Další odpovědi
Funna

docela by mne zajímalo, jestli muži co odpověděli ANO, to cukroví fakt pečou, nebo jen konzumují…jinak za mne – nepeču…

Pájo

Ano.
Doplňuji:
Ano, 1/3 i upeču, zbytek žena. Resp. ona 2/3! a já zbytek… ;)

zzzzz

Já ne, u nás peče mamka, já dělám jen to nepečené.

manon

Pečeme. Kupované by nebylo ono. Patří to k tradici a každý se už hlásí o to svoje oblíbené… cukroví je jen jednou do roka.

Kamionacka09

Ne,oblibyla sem si tady u nas koupene.

quentos

Ano.