Peceni,vareni,sma­zeni

Cemu davate vetsi prednost v uprave jidla,klasicka trouba plynova,elektricka ci horkovzdusna.

Odpovědi
iwetax

Bohužel mám plynovou, elektrická je lepší. Upředňostnuji pečení a Vaření v páře.

panenka

má klasickou plynovou troubu přednost dávam pečení a vaření

afro.minerva

Momentálně vařím na varné desce a peču v horkovzdušné troubě.

Jahoda

Já upřednostňuji vaření a pečení. Vařím na sklokeramické desce a peču v horkovzdušné troubě.

Michal

Horkovzdušná touba je podle mě nej a málo co tam pokazíte.Babička pekla buchty v remosce a jaká to byla dobrota.Tak kde je pravda?