DIH

Péče o zuby

Jak se staré o své krom toho že si je čistíte.?

Odpovědi
quentos

Návštěva ústní hygieničky změnila tyto moje návyky od základu. Takže mimo čištění od té doby aplikuju i dentální nit a mezizubní kartáčky. Přes všechnu péči o zuby mě nedávno postihl zánět dásní, takže k prostředkům péče o zuby ještě přibyla ústní voda.
Doplňuji:
celý život jsem rovněž nekuřák.

marci1

Krom ranního a večerního čištění nekouřím, po červeném vínu nebo sladkostech si ihned vyčistím zuby. Snažím se, abych měla v jídelníčku dostatek vápníku a zubaře navštěvuji pravidelně jednou za 1/2 roku. Zatím o.k. 🙂

anonym

Mám ještě dentální nitě, potom takový maličký kulatý kartáčky, mívala jsem kartáček na baterky, ale nemám ho ráda, hrozně to dře i když je dost měkký, chodím na prohlídky dva-tři krát do roka (konečně jsem si našla pořádnýho zubaře), čistím si skoro po každém jídle, bez vyčištěných zubů bych asi neusnula, když někam jedu, tak si asi dvacetkrát zkontroluju, jestli ten kartáček mám 🙂 Pořád se očumuju v zrcadle, jak vypadaj zuby zezadu, mám to zrcátko, jak má zubař v ordinaci 🙂

XenieRo

Tak jsem si udělala radost. Koupila jsem si tento nový zubní kartáček https://www.o­rava.eu/cz/so­nicky-elektricky-zubni-kartacek-stomafresh a jsem nadšená. Určitě doporučuju. Už jsem před tím elektrický měla, ale tento je mnohem lepši.

SuzanKa

Jak jsi s ním spokojená? To je sonický nebo elektrický?

TominkaFuky

My jsme měli elektrické, ale s nimi jsme nebyli spokojeni. Nevyhovoval nám. Mně osobně teda dost dráždil dásně. Tak jsme si koupili ten sonický a ten se s elektrickým nedá srovnat :) Je super, perfektně nám všem vyhovuje.

Honzin8

Koupila jsem celé rodině sonický kartáček od Oravy a je super. Perfektně nám vyhovuje. Nedám na něj dopustit. Už bych ho nevyměnila.

XenieRo

Sonický a je super. Koupila jsem ty Orava kartáčky celé rodině.

SuzanKa

Hele a je lepší sonický nebo elektrický kartáček?

GabulkaA

Jako já si myslím, že sonický… ale docela by mě zajímalo, jaký je rozdíl mezi sonickým a elektrickým kartáčkem?

XenieRo

My měli elektrický a nevyhovoval. Koupili jsme si od Oravy sonický a ten je super. I zubař nám radil raději sonický…

XenieRo

Tohle je sonický a jsem s ním spokojená moc. Měla jsem i jiné, jak jsem psala, ale ten od Oravy mi vyhovuje nejvíc.

Pajka.111

Jojo, ten je super. Taky jsem si ho koupila a vzala jsem ho i celé rodině. Je to super kartáček, jsme s ním všichni moc spokojeni. Jako ta Orava je vůbec super. Má ty jejich produkty fakt senzační.

Sonka Pop

Doma máme tento sonický kartáček https://www.o­rava.eu/cz/so­nicky-elektricky-zubni-kartacek-stomafresh. Ty jsou lepší, než elektrické, jsou totiž šetrnější :) Doporučuju.

SuzanKa

Ahoj, prosím tě, kde te zubní kartáček od Oravy seženu? Kde jsi kupovala ty? :)

Pajka.111

No, oni ho měli dlouho vyprodaný, což se ani nedivím, ale už se zase možné ho koupit https://www.o­rava.eu/cz/so­nicky-elektricky-zubni-kartacek-stomafresh.

Pajka.111

Já jsem si ted koupila tento kartáček https://www.o­rava.eu/cz/so­nicky-elektricky-zubni-kartacek-stomafresh a jsem nadšená. Vy používáte jaký – manuál, sonický nebo elektrický?

XenieRo

Tak ten je hodně dobrý :) Jsem ráda, že jsem tu našla doporučení :) Sama teď hledám, jaký kartáček bude pro rodinu nejlepší a koupím tady ten od Oravy.