Avatar uživatele
DIH

Péče o zuby

Jak se staré o své krom toho že si je čistíte.?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3862 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Návštěva ústní hygieničky změnila tyto moje návyky od základu. Takže mimo čištění od té doby aplikuju i dentální nit a mezizubní kartáčky. Přes všechnu péči o zuby mě nedávno postihl zánět dásní, takže k prostředkům péče o zuby ještě přibyla ústní voda.
Doplňuji:
celý život jsem rovněž nekuřák.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Krom ranního a večerního čištění nekouřím, po červeném vínu nebo sladkostech si ihned vyčistím zuby. Snažím se, abych měla v jídelníčku dostatek vápníku a zubaře navštěvuji pravidelně jednou za 1/2 roku. Zatím o.k. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mám ještě dentální nitě, potom takový maličký kulatý kartáčky, mívala jsem kartáček na baterky, ale nemám ho ráda, hrozně to dře i když je dost měkký, chodím na prohlídky dva-tři krát do roka (konečně jsem si našla pořádnýho zubaře), čistím si skoro po každém jídle, bez vyčištěných zubů bych asi neusnula, když někam jedu, tak si asi dvacetkrát zkontroluju, jestli ten kartáček mám 🙂 Pořád se očumuju v zrcadle, jak vypadaj zuby zezadu, mám to zrcátko, jak má zubař v ordinaci 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
XenieRo

Tak jsem si udělala radost. Koupila jsem si tento nový zubní kartáček https://www.o­rava.eu/cz/so­nicky-elektricky-zubni-kartacek-stomafresh a jsem nadšená. Určitě doporučuju. Už jsem před tím elektrický měla, ale tento je mnohem lepši.

před 1333 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Jak jsi s ním spokojená? To je sonický nebo elektrický?

před 1272 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
TominkaFuky

My jsme měli elektrické, ale s nimi jsme nebyli spokojeni. Nevyhovoval nám. Mně osobně teda dost dráždil dásně. Tak jsme si koupili ten sonický a ten se s elektrickým nedá srovnat :) Je super, perfektně nám všem vyhovuje.

Avatar uživatele
Honzin8

Koupila jsem celé rodině sonický kartáček od Oravy a je super. Perfektně nám vyhovuje. Nedám na něj dopustit. Už bych ho nevyměnila.

Avatar uživatele
XenieRo

Sonický a je super. Koupila jsem ty Orava kartáčky celé rodině.

před 1221 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Hele a je lepší sonický nebo elektrický kartáček?

před 1180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Jako já si myslím, že sonický… ale docela by mě zajímalo, jaký je rozdíl mezi sonickým a elektrickým kartáčkem?

před 1123 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

My měli elektrický a nevyhovoval. Koupili jsme si od Oravy sonický a ten je super. I zubař nám radil raději sonický…

před 1153 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Tohle je sonický a jsem s ním spokojená moc. Měla jsem i jiné, jak jsem psala, ale ten od Oravy mi vyhovuje nejvíc.

před 1243 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Jojo, ten je super. Taky jsem si ho koupila a vzala jsem ho i celé rodině. Je to super kartáček, jsme s ním všichni moc spokojeni. Jako ta Orava je vůbec super. Má ty jejich produkty fakt senzační.

před 1302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Doma máme tento sonický kartáček https://www.o­rava.eu/cz/so­nicky-elektricky-zubni-kartacek-stomafresh. Ty jsou lepší, než elektrické, jsou totiž šetrnější :) Doporučuju.

před 1429 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Ahoj, prosím tě, kde te zubní kartáček od Oravy seženu? Kde jsi kupovala ty? :)

před 1392 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

No, oni ho měli dlouho vyprodaný, což se ani nedivím, ale už se zase možné ho koupit https://www.o­rava.eu/cz/so­nicky-elektricky-zubni-kartacek-stomafresh.

před 1367 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Já jsem si ted koupila tento kartáček https://www.o­rava.eu/cz/so­nicky-elektricky-zubni-kartacek-stomafresh a jsem nadšená. Vy používáte jaký – manuál, sonický nebo elektrický?

před 1487 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Tak ten je hodně dobrý :) Jsem ráda, že jsem tu našla doporučení :) Sama teď hledám, jaký kartáček bude pro rodinu nejlepší a koupím tady ten od Oravy.

před 1453 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek