Reis

Péče o dítě po rozvodu

Žiji s přítelem a z prvního manželství mám dvě děti, můj přítel také.Jeho děti k nám jezdí na víkendy a není od samého začátku v ničem problém. Nyní chceme jet společně na dovolenou, My dva a všichni"naši" 4 děti,avšak bohužel bývalá manželka mému příteli nechce na celý týden na zahraniční dovolenou dítě dát.Jedná se o tříleté dítě které je na nás zvyklé od 1 roku.....jak se můžeme bránit?

Nejlepší odpověď
Střídavka

Podejte žádost o určení styku k soudu, buď normálním návrhem, nebo – pokud věc spěchá – návrhem na předběžné opatření.

Zdroj: www.stridavka.cz