majaop

Pdána.řeji příjemný den. Neví někdo kde bych mohla prodat čítanky z roku 1942.Mam dvě ale u druhé nevím kdy byla vy

staré učebnice čítanky schváleno výnosem ministerstva školství ze dne 25.září 1942,104.103/42_I/2,­jako učebnice pro obecné školy s českým jazykem vyučovacím.Skolní nakladatelství pro Čechy a Moravu.

Nejlepší odpověď
tuCZek

Určitě zkuste Aukro

Další odpovědi
dědapetr

Jedině v antikvariátě,ale oni si tam vyberou jestli koupí nebo ne.A pak inzerát pro zběratele.

elektrikář

Zkuste je nabídnout v antikvariátu nebo bazar na seznamu.cz další možnost inz.v Anonci.
Doplňuji:
Druhá možnost nabídnout je místnímu muzeu.