M-Rock

Pc syntézátor

zajímalo by mě zda existuje program ke stažení zdarma, který funguje jako syntézátor pro hudební nástroje napojené na pc. Tzn. že když připjím např. kytaru, tak si můžu zvolit vhodný efekt v tomto programu a hrát. Je to možné?
Doplňuji:
Nefunguje Guitar Rig přímo jako nástroj pri nahrávání hudby? Potřebuji pouze program jako syntézátor, nikoli pro nahrávání. Pro nahrávání mám M-Audio Fast Track

Nejlepší odpověď
JayDee446

Ano, samozřejmě. Doporučuji „Guitar rig“. Doplňuji – V Guitar rigu jsou mraky různých efektů – Podle mě je to nejlepší program s efekty, jaký lze sehnat. A nahrávání používat nemusíte.