PatWal

Co změnit na PC sestavě v odkazu níže, abych se vešel do 22–25000.- Kč?

Ahoj, prosím vás, poradíte mi co na tom změnit? http://www.czc­.cz/a5065bgnl6ja­ealiboblo0hhm1/sez­nam
Kdyžtak aby to bylo do těch 22–25000.
Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
BANAN93

Možná si dej pozor že desku máš socket AM3 a procesor AM3+ já s tim potom měl problém že jsem musel vzít procesor jinej hned protože mi tam nešel – ale nejsem si jistej ! Asi bych volil jinou základní desku nechtěl bych s integrovanou grafikou když na ní stejně nepojedeš

Muffz

  1. Proc externi vypalovacka?
  2. Proc zvukova karta? Je zapotrebi pouze pri profesionalni praci s hudbou, jinak vyjdou kvalitativne nastejno konektory ze zakladni desky.
  3. Pokud jsi mel v planu dat na to SSDcko system, tak na to zapomen. Resp. chvilku si vystacis, casem ale budes instalovat programy, ktere jdou instalovat jen do C:/, system si bude instalovat svoje atd a zahy budes mit dole ikonku „na disku C:/ dochazi misto“. Bud 240GB (a i to uz bych mel osobne ted zabrane) a vic nebo se na SSD vykaslat. Jako normalnimu uzivateli ti muze byt defacto jedno, jestli ti system po zapnuti najede po minute nebo po triceti vterinach.
  4. Za me zbytecne designova case, zbytecne penize navic.

Az na tyto vyhrady je sestava dobra, takova klasika.

zelí – pojem herni pc v procesorove oblasti neexistuje. Stavel jsem znamemu PC s visherou za 3000 a jede na nem vsechny nextgeny na full / ultra.

zelí

Já bych to stevěl na Intelu. Herní pc jedině na Intelu.

cochee

Něčemu tady nerozumím. Muffz ti vytýká nějaké věci, které v té sestavě ale nejsou. Ty jsi po nějakém počtu odpovědí sestavu změnil? Pokud ano, pak je odpovídání zbytečné, protože budeme mlít jeden o voze a druhý o koze…