mikee.nikee

PC – Nějaká chyba s google chrome.

Vyskakuje mi ikonka kde se píše toto: Správce již na tomto počítači na systémové úrovni nainstaloval Google chrome, který je přístupný všem uživatelům. Instalace prohlížeče Google chrome na úrovni uživatele nahradí instalace na systémové úrovni. … Co to znamená ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokoušíte se nainstalovat Google Chrome na počítač, kde byl již administrátorem onoho počítače nainstalován.

Jen tak pod čarou trošku – Google Chrome nedoporučuju používat, protože odesílá data o aktivitě svých uživatelů, například co stahujete či na jaké stránky chodíte. Proto by bylo lepší přejít na jiný prohlížeč, doporučím Internet Explorer nebo Opera, která je Chrome velmi podobná.

Další odpovědi
rigormortis

že program google chrom už v PC je.
Pokud ho i přez to chcete znovu nainstalovat, nepřevezmete nastavení toho prvního, už nainstalovaného a smaže ten původní.
Např. přístup ostatních uživatelů na PC.

postcd

Možná budou přepsána data uložená v C:/Documents and settings/*/AppData, Data aplikací / Google / Chrome. Jsou to skryté systémové adresáře.

tam se ukládá historie prohlížení, oblíbené, uložená data formulářů apod. podle mě.

Můžeš si taky nainstalovat tzv. Google Chrome portable. mělo by to fungovat snad.

Jinak Chrome neodesíláí dat apokud mu to zakážeš v nastavení. (pokud vím)

zelezo1983

Ja sem tenkrat dal na radu pana Bedy a internet exproler mi prijde lepsi a jesli to neodesila ty data tak tim lip