Shizuka

PC nebo Notebook ? (anketa)

(prosím vás nepiště mi tu odpovědi typu že mi pošlete odkaz
se stejnou otázkou a že už ta otazka tu byla atd.. JA TO VÍM :D
a proč to sem zase dávám ? no protože prostě někdo za tu dobu mohl změnit názor :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
DaveR

Obojí

Záleží, na co to chceš používat.
PC doporučuju například na hraní, a notebook, když chceš cestovat, nebo si to například nosit do školy. Pokud by ti seděl jenom doma, tak je lepší PC.

Další odpovědi
led

Obojí

1 – Na prácu na stabilnom mieste – doma – jednoznačne stolný počítač – má viac možností hardwarových úprav, tj možno si ho upraviť podľa svojich potrieb… toto notebook neumožňuje – čo je raz dané, je dané.
2 – pre mobilné používanie jednoznačne notebook

Nykki

Obojí

Na doma→ PC ,ale do školy- hlavně intr ->notebook

Mc Merkurion

Notebook

Doplňuji:
souhlasím s tebou,že přesto že by tu ta odpověď byla,názory se mohou měnit,to si osobně myslím u více otázek,čas a vývoj (i názorový) člověk nezastaví

Poklička

PC

LuK4S3k CZ

PC

PC Dá se levně a lechce upgradovat. Můj děda který počítač nikdy nedržel v ruce si tam sám vyměnil cdrom a zdroj.

Vendys2

Obojí

tekumseh

Notebook

briliant

Obojí

anonym

Obojí

Doplňuji:
záleží na co chceš ten PC využívat a podle toho se rozhodnout 🙂 já osobně mám stolní PC a tablet 🙂

franku

Obojí

emm.kate

Notebook

Elis Pokorná

Notebook