CrazzyMause

PC myš se semnou při rolování stránky „pere“. Pokud roluji pomalu, má tendenci se vracet… Co s tím?

Nejlepší odpověď
lumirek

vyčistit vevnitř senzory u rolovacího kolečka. Asi tam máš nějaký chlup!

Další odpovědi
McArthur

Začal bych vyčistěním myši. Odpoj ji od počítače (u PS/2 myší při vypnutém PC) a ze spodní strany odšroubuj vše, co se dá. Většinou tam je jen jeden šroubek. Opatrně sundej kryt a vyčisti elektroniku stlačeným vzduchem (odkaz: http://www.ci­pel.cz/produc­t.php?id_produc­t=4022 ) nebo štětečkem. Kombinace obojího neuškodí. Potom myš smontuj a vyzkoušej.

Pokud to nepomohlo, může to dělat náročný skript na internetové stránce v kombinaci s velmi slabým počítačem. To by se ale projevovovalo jen na některých stránkách.

Pokud ani jedna z výše uvedených možností nepomáhá nebo neodpovídá, potom je čas buď na koupi nové myši nebo na reklamaci, pokud je tato v záruce.

bolak

Restartuj počítač. Todle dělaj windowsy běžně, mě se to stává většinou když přetížím paměť.