Pc hry pro kočky?Neznáte nějaké pc hry pso kočky?

Nebo třeba jen nějakou pc aplikaci s běhající myší co by mohl můj kocour chytat?
Doplňuji:
achjo, zamyslete se trochu.. nemám namysli, že tu bude dřepět kočka a pařit sims3 mačkáním myši a tlačítek :/ ale třeba tlapkou chytat něco, co se bude míhat po obrazovce..
a poškrábaný to mít nebudu, náš kocour drápy při hraní nepoužívá, tečka

Nejlepší odpověď
briketka10

a tys viděla ňákou kočku hrát
hry jó já teda v životě néé a
měla to jsem měla tři !!
Doplňuji:
oprava:
a to jsem měla dvě kočky jednoho kocourka ještě mám..
ten mi jen občas proběhne po klávesnici a nacvaká mi
písmenka co tedy vážně nechci napsat, ale žeby si chtěl
zahrát nějakou hru to nevím, nikdy by mě to nenapadlo ☺

kup ji něco v e-shopu tam mají hraček přímo pro číči
teď ji hoď klubko, nebo sáček od bonbonů jim stačí co
šustí a praská, když vemeš prádelní šňůru a budeš ji točit
dokolečka kočky to milujou ☺

Další odpovědi
Coliffe

Jestli chceš mít poškrábanou obrazovku, tak ok. A to na ni nemáš čas, že musíš mít pro ni hru? To si s ní nemůžeš hrát normálně, postaru? Vždyť stačí zmuchlat noviny, nebo koupit nějakou myšku, nebo nějakou hračku na baterky, či třeba i malý RC model autíčka, to měl náš kocour rád. Stačí když zajdeš do zverimexu a něco jí vybereš.

beer

Nejdokonalejší jsou zatím kočičí hry pro tablety:
http://www.zi­ve.cz/bleskov­ky/vyrobce-zradla-pro-kocky-vyvinul-hry-v-html5-kockam-na-tablety/sc-4-a-157183/default.aspx
Doplňuji:
Každou kočku zaujmou většinou menší pohyblivé věci bez švenkování kamery. Můj kočka má rád kulečník, vydrží koukat pěkně dlouuho )) Podívej se, jaké zkušenosti mají ostatní:
http://www.kocky-online.cz/forum/vi­ewtopic.php?t=4935&­sid=f1a45d94e161a9e4786e­92322908f6bb

huxa

jestli nechceš mít poškrábaný displej, o nic se ani radši nepokoušej ;) navíc, naše obrazovky hlavně kočkám moc neprozpívají…

zmuchlej papír, třeba jen do ruličky (čím víc pokrčené, tím líp), přivaž to vlnou třeba k nějakému stromu nebo můžeš s tím ty točit a hrát si s tím, kočka po tom by měla chňapat :) nicméně kocouři nebývají tolik hravý a pro mladší dívky se hodí spíše koťata či mladé kočky :)
Doplňuji:
to chci vidět, jak kocourovi vysvětlíš, že to chytání myší, které jsou před ním je jen hra a nemá používat trápky :) s myšama se kočky nehrají, loví je a na to používají drápy

Sůwa

Můj kocourek nejen že by hry nehrál, ale brání v tom i mně. Dokáže se tak zvětšit, že zacloní 20" monitor.
Některé kočky, ale umí mluvit :
http://letecka­posta.cz/483207315

briketka10

tak příště si to najdi sama a
neraď nám abychom se zamysleli !

briketka10

kup ji myš živou !

huxa

jak radí briketka :) myšička stojí do 20Kč a nemusíš mu kupovat ani žrádlo ;)

kolik mu je? jak píšu, někdy starší kocouři na tebe s*rou a nehrají se