poreksmrkvi

paypal – založení uctu

Ahoj, mám bankovní účet, ale nemám internet benkink. Můžu si založit účet na paypal? jak tam budu posílat peníze? Děkuji za odpoved.

Nejlepší odpověď
anonym

Vážený uživateli, zajisté jen nedopatřením uniklo vaší laskavé pozornosti, že na vaši otázku už byly vloženy předchozí užitečné odpovědi.
Činí-li vám prosté vyhledání technické problémy, múžete nahlédnout do přiložených odkazů!

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=paypal

Další odpovědi
JájsemRaibek

Ano můžeš, ale musíš mít platební kartu.
Paypal funguje tak, že pokud někde něco zaplatíš, paypal si strhne z tvého účtu pomocí platební karty peníze, jako když nakupuješ u obchodníka.
Peníze na paypal ty pošleš přes některý ze sběrných účtů-návod je uveden v nápovědě.
Pokud někdo chce poslat tobě peníze, tak mu dáš jen svou mejlovou adresu, kterou máš registrovanou na paypal účtu. Platba je na účet pak přiřazena a jemu jsou peníze odečteny z karty.

Ovechka

/res create