Kakenka

Paypal mi nechce schválit moji kartu. V může být problém?

Je to embosovaná karta G2 od KB mastercard, denní limit je 5000CZK. Číslo karty a zadní trojčíslí opisuji správně. Internetové bankovnictví mám. I přesto, v čem může být chyba? děkuji za odpověď

Odpovědi
kelley

Koukni jestli ti tam při placení nenaskočila automaticky karta VISA. Pak je potřeba ručně přepnout způsob platby na MasterCard.

cochee

Moment, internetové bankovnictví je ovládání účtu přes internet, to nemá s kartou nic společného. To, co souvisí s internetem u karty, se nazývá e-commerce, česky se to vyjadřuje jako povolení internetových transakcí. Ověř, že tvá karta má tuto „vlastnost“ zapnutou, buď přímo v bance, anebo některé banky to umožňují zjistit a nastavit i právě v tom zmiňovaném internetovém bankovnictví.

čížek

KB vesměs u všech mastercard embosovaných karet nepovoluje internetové transakce. Řekl bych, že je problém tam