arygnoc

Paul Römer – muž, ktorý vymyslel Big Brother,

plánuje osídlenie Marsu ako reality show ( http://www.national-geographic.cz/de­tail/dobyti-marsu-ma-pripominat-velkolepou-realitni-show-21611/ ).

Dokázali by ste v takých podmienkach žiť (nemyslím podmienky na Marse, ale pod STÁLYM dohľadom kamier)?

Veď to musí byť horšie ako vo väzení.

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím jestli bych zvládla život pod dozorem kamer na Zemi, natož na Marsu. Vlastně bych do něčeho takového snad ani nešla. Mám ráda svoje soukromí.
Doplňuji:
Mimochodem četl jste román 1984 od George Orwella z které pochází slavná věta „Velký bratr tě sleduje“ ?

Další odpovědi
Drap

Myslím, že bych to dokázal, ale v žádném případě bych to nechtěl

arygnoc

vlk z lesa:

som veľký fanda sci-fi a tých technológií okolo.

Orwella som čítal.
I keď nejde o technologickú sci-fi.

anonym

Sci-fi je také moje oblíbené téma. Tedy hlavně knižní. Sama jsem 1984 nečetla, ale chtěla bych. Mám doma od Orwella Farmu zvířat, která patří mezi jednu z mých nejoblíbenějších knih.