Avatar uživatele
VampGirl

Patříte mezi lidi, kteří jsou schopní odhodit odpadky do přírody?

Nemám teď na mysli přírodní odpad typu ohryzků a šlupek od banánu. Myslím různé papíry, kelímky, PET lahve…

Já osobně znám mnoho lidí, kteří to běžně dělají a nepřijde jim to nijak zvláštní. Třeba na základní škole bylo naprosto běžné vyjít ze školy, strčit ruce do kapes, posbírat v nich všechny igeliťáky a papíry, co se tam přes den nahromadily a vyhodit je na chodník. Několik hodin předtím měli odpadkový koš skoro u nosu…

Myslím si, že odhazovaní odpadků do přírody je barbarské a sobecké a nemám pro takové lidi pochopení.

Co si o tom myslíte vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, kapka před 4908 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Já tedy taková nejsem. Odpad vyhodím v nejbližší popelnici, nesu ho v ruce nebo si ho dám do tašky / batohu / kabelky a vyhodím ho, až najdu tu popelnici, nebo doma. Já bych to ani té mojí ruce nedovolila, aby odpad vyhodila do přírody… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Několikrát jsem už zjistila, že nosím v kapse sáček či v autě vozím kelímky od pití, ale vyhazuju vše VŽDY do odp. koše či popelnice.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SinceX

Noo..abych se přiznal, semtam vyhodím ten papírek ale ne celý obsah svých kapes.

A přitom vtipkuji: „Nesnáším lidi, kteří vyhazují odpadky a znečištují, živ. prostředí“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nic nevyhazuju.Znám ze svého okolí jednoho pána který byl dříve lékař.Ten už několik let když jde domů sebere ležící papír z trávníku a vyhodí do popelnice.Má můj obdiv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Tak to by mě ani nenapadlo,příroda je pro mne místo,kde relaxuji a ne smetiště.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek