VampGirl

Patříte mezi lidi, kteří jsou schopní odhodit odpadky do přírody?

Nemám teď na mysli přírodní odpad typu ohryzků a šlupek od banánu. Myslím různé papíry, kelímky, PET lahve…

Já osobně znám mnoho lidí, kteří to běžně dělají a nepřijde jim to nijak zvláštní. Třeba na základní škole bylo naprosto běžné vyjít ze školy, strčit ruce do kapes, posbírat v nich všechny igeliťáky a papíry, co se tam přes den nahromadily a vyhodit je na chodník. Několik hodin předtím měli odpadkový koš skoro u nosu…

Myslím si, že odhazovaní odpadků do přírody je barbarské a sobecké a nemám pro takové lidi pochopení.

Co si o tom myslíte vy?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já tedy taková nejsem. Odpad vyhodím v nejbližší popelnici, nesu ho v ruce nebo si ho dám do tašky / batohu / kabelky a vyhodím ho, až najdu tu popelnici, nebo doma. Já bych to ani té mojí ruce nedovolila, aby odpad vyhodila do přírody… 🙂

Další odpovědi
ReHu

Několikrát jsem už zjistila, že nosím v kapse sáček či v autě vozím kelímky od pití, ale vyhazuju vše VŽDY do odp. koše či popelnice.

SinceX

Noo..abych se přiznal, semtam vyhodím ten papírek ale ne celý obsah svých kapes.

A přitom vtipkuji: „Nesnáším lidi, kteří vyhazují odpadky a znečištují, živ. prostředí“

ten který je

Nic nevyhazuju.Znám ze svého okolí jednoho pána který byl dříve lékař.Ten už několik let když jde domů sebere ležící papír z trávníku a vyhodí do popelnice.Má můj obdiv.

Vicki

Tak to by mě ani nenapadlo,příroda je pro mne místo,kde relaxuji a ne smetiště.