Avatar uživatele
lukas.zmizik

patříte k těm, co u sebe mají raději dvě propisky kdyby něco, anebo nemáte žádnou a půjčujete si?

sem si všiml., že lidi se dělí právě na skupiny – když je nějaká schůze nebo porada, tak buď má někdo propisku a půjčuje ji ostatním, nebo zase někdo propisku nemá a od ostatních pochtívá…

tak jako to bývalo ve škole – buď byli ti, kteří nosili pravítka a pastelky a dalo se od nich opisovat, anebo ti druzí si všechno museli půjčovat a většinou taky opisovali…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? manon, Pájo, briketka10, anonym před 4154 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

je to jinak

Mívám tři. Půjčuji je těm, jejichž podpis chci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
radce

je to jinak

Snažím se být soběstačný i co se týká počtu propisek. Ale nepůjčuji je, brzo bych přestal být soběstačný.
Je to jako v hospodě u piva, někdo přijde bez zapalovače a odchází s kapsou plnou zapalovačů, ostatní si v té chvíli houfně odcházejí koupit alespoň sirky…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

půjčuji propisky ostatním

Dělám si zásoby na horší časy :o)

Vhledem k tomu, že jsem zažila, že mi dvě dopsaly, tak dodržuju pravidlo tří a čtvrtou jsem ochotná půjčit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

půjčuji propisky ostatním

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

je to jinak

Vždycky jich mám několik, ale když na ně dojde čas a potřebuji je, nenajdu žádnou a půjčuji si. Když ale někdo potřebuje půjčit, najdu je hned na tom místě, kde je ukládám (a hledám) vždycky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

je to jinak

Doplňuji:
Raději nic nepodepisuji, a když je potřeba něco podepsat má jí ta strana co můj podpis chce

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RedC22

půjčuji propisky ostatním

Pastelky jsem ale u sebe nikdy moc neměl, popř. měl, ale v dezolátnim stavu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

je to jinak

Přijde na to. V důležitých okamžicích jsem měla propisky tři (kdyby selhala i druhá). Jinak stačily dvě a občas jsem půjčovala. A mně občas půjčili pravítko, nebo jsem čárala od ruky a obkreslovala si pětikorunu :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wang

půjčuji propisky ostatním

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

je to jinak

Doplňuji:
nosím propisku stále u sebe je to nutný
každou chvilku ji můžu potřebovat, když
jdu třeba na poštu, nebo na nějakej úřad ☺

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odpomass

je to jinak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katusa

půjčuji propisky ostatním

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek