lukas.zmizik

patříte k těm, co u sebe mají raději dvě propisky kdyby něco, anebo nemáte žádnou a půjčujete si?

sem si všiml., že lidi se dělí právě na skupiny – když je nějaká schůze nebo porada, tak buď má někdo propisku a půjčuje ji ostatním, nebo zase někdo propisku nemá a od ostatních pochtívá…

tak jako to bývalo ve škole – buď byli ti, kteří nosili pravítka a pastelky a dalo se od nich opisovat, anebo ti druzí si všechno museli půjčovat a většinou taky opisovali…

Nejlepší odpověď
Pájo

je to jinak

Mívám tři. Půjčuji je těm, jejichž podpis chci.

Další odpovědi
radce

je to jinak

Snažím se být soběstačný i co se týká počtu propisek. Ale nepůjčuji je, brzo bych přestal být soběstačný.
Je to jako v hospodě u piva, někdo přijde bez zapalovače a odchází s kapsou plnou zapalovačů, ostatní si v té chvíli houfně odcházejí koupit alespoň sirky…

Lucijej

půjčuji propisky ostatním

Dělám si zásoby na horší časy :o)

Vhledem k tomu, že jsem zažila, že mi dvě dopsaly, tak dodržuju pravidlo tří a čtvrtou jsem ochotná půjčit.

brillant

půjčuji propisky ostatním

anonym

je to jinak

Vždycky jich mám několik, ale když na ně dojde čas a potřebuji je, nenajdu žádnou a půjčuji si. Když ale někdo potřebuje půjčit, najdu je hned na tom místě, kde je ukládám (a hledám) vždycky.

BANAN93

je to jinak

Doplňuji:
Raději nic nepodepisuji, a když je potřeba něco podepsat má jí ta strana co můj podpis chce

RedC22

půjčuji propisky ostatním

Pastelky jsem ale u sebe nikdy moc neměl, popř. měl, ale v dezolátnim stavu.

manon

je to jinak

Přijde na to. V důležitých okamžicích jsem měla propisky tři (kdyby selhala i druhá). Jinak stačily dvě a občas jsem půjčovala. A mně občas půjčili pravítko, nebo jsem čárala od ruky a obkreslovala si pětikorunu :)

Wang

půjčuji propisky ostatním

briketka10

je to jinak

Doplňuji:
nosím propisku stále u sebe je to nutný
každou chvilku ji můžu potřebovat, když
jdu třeba na poštu, nebo na nějakej úřad ☺

odpomass

je to jinak

Katusa

půjčuji propisky ostatním