annas

Patří některé dílo či film natočený podle Páralovy předlohy k Vaším oblíbeným?

Další výročí: dnes 10. srpna 1932 se narodil Vladimír Páral, český prozaik, jeden z našich úspěšných spisovatelů. MOžná víte, že jeho tvorba však neměla vždy stejně dobrou úroveň – černá série, bílá série, sci-fi, erotická série.

Doplňuji:
Která Páralova díla byla zfilmovaná?

Nejlepší odpověď
anonym

Nemám Párala moc rád.Myslím si své.
Jemu to asi bude jedno.

Další odpovědi
anonym

Annas,cetla jsem toho malo od V.Parala a to 2 romany-pamatuji snad dobre,slo o Muka obraznosti a Mlady muz a bila velryba i jeho jednu prozu Zeme zen.Nejsem si jista zda odpovim dobre,ale myslim si ze u spisovatele doslo k rutine.Vic asi k tomu nevim.

anonym

Soukroma vichrice,tam hral Somr,Kolarova,Muka obraznosti,snad Pomeje,Mlady muz a bila velryba tak tam hrali Vyskocil,Brej­chova.Doma mam Knihu rozkosi a smichu,ta se mi nelibila,cetla jsem Prof.zenu,to docela slo,jinak jsem jeho ctenarkou nebyla,me se libil vic Svejda,v tech dobach byli hodne cteni oba.