Neva 2211

Patří k mutaci chrapteni?

patří mutaci chrapteni ?

Odpovědi
BANAN93

tak určitě, ale u každého se to může projevovat jinak – může to být i počasím :)

Drap

Ano, chrapot může mutaci doprovázet.

ivzez

Přes internet (= bez vyšetření) ti nikdo nedokáže říct, jestli chrapot souvisí s mutací, nebo (což je v tomto období pravděpodobnější) jde o projev nachlazení či začátku nějaké nemoci.

Nevo, tvoje mutace není středem vesmíru. Máš-li nějaké problémy, navštiv foniatra.
Pokud ne, zkus místo stálého sledování mutace, věnovat svou pozornost něčemu jinému.

anonym

Nevím zda-li chraptění, ale můj spolužák míval často zaražené větry.