huxa

Patří k americkým bramborám také americký dresing?

Nejlepší odpověď
anonym

Vzhledem k tomu, že „americké brambory“ dělám z českých, klidně si k nim udělám namísto dressingu ´máčku´ z české zakysané smetany, českého česneku a bylinek ze zahrádky.
A pak je sním dřív, než si stihnou ´postěžovat´.
😉

Další odpovědi
pusinka50

Americký dresing (smetana, jogurt, majonéza a kečup) by mi k zapékaným bramborám opravdu nechutnal. Ale proti gustu žádný dišputát, jak říkávala babička. Já používám pouze koření „Americké brambory“, sůl a chilli a zalévám klasicky vejci s trochou mléka.

Děda Louda

Jasně. A taky biftek.