mezara

Patří globální oteplování mazi globální problémy lidstva, nebo někam jinam?

Nejlepší odpověď
www

Pokud se nemýlím, zatím podle různých názorů ještě ne.
Ovšem můj názor je poněkud jiný. Ano, člověk bude muset brát i tuto skutečnost zakrátko jako problém a to globální. Veškeré indicie (možná většina) tomu již nyní napovídají.
Názor, studium ap.
Doplňuji:
Podle pouhého ‚normálního‘ rozumu a v poslední řadě i podle renomovaných vědců má na globálním oteplení v této době v prvé řadě lví podíl totiž svojí bezohlednou činností vliv člověk.

xxxyyy

Ja bych oteplovani (lepe zmenu klimatu) radil mezi globalni problemy. Problem je v tom ze nema na kazdeho stejne dopady. Nekde muze zpusobit sucho, jinde zaplavy. Jinde muze pusobit prospesne. A presnost predpovedi je slozita. Nejvetsi vliv bude mit nejspis na chude staty, ktere zavisi na zemedelstvi.