Lucimia

Patří do polévky s játrovými knedlíčkami nudle?

Patří tam, nepatří, dáváte, nedáváte? 🙂

Nejlepší odpověď
vagra

Nudle/doma dělané/muší bejt!

Další odpovědi
annas

Záleží na tom, co komu chutná. U nás nejsou polévkové nudle moc v oblibě. Proto do polévky dávám kromě knedlíčků i malé krupicové nočky.

anonym

Bez nudlí ani ránu.

BEAES

U nás se nudle také přidávají, ale myslímsi, že to není nutné.

panenka

Já tam nudle nedávám,moje tchýně zase ano záleží na zvyku.

afro.minerva

Já tam už nudle nedávám. Udělám třeba hovězí vývar, dám tak zeleninu a když je měkká, tak tam dám játrovou zavářku. Je to polévka s játrovou zaváčkou. Kdyby tam patřily nudle, tak by to byla nudlová polévka s játrovou zavářkou.

Ale proti gustu žádný dišputát. Každý si to vaří tak, jak mu to vyhovuje a chutná… 🙂

Miroslavst

S játrovými knedlíčky do polévky nudle ano. Jinak by to bylo chudé. Nebo rýži, ale to je každého věc.

jajinka

To je na káždém jak si polévku připraví.Já sama nudle přidávám. Máme to rádi.

kvikal

u nás v rodině někteří členové játrové knedlíčky nejedí tudíž aby neměli jenom „vodu“ dáváme i nudle či noky

lorja

Když dávám do polévky játrové knedlíčky,tak nedávám klasické nudle ale písmenka nebo hvězdičky.

Nuk nuk

Sama jí moc nedělám, ale zažila jsem jí s nudlemi i bez.

Jahoda

Ze začátku jsem tam ty nudle dávala, teď už ne. Ale moje maminka je do této polévky přidává. Jak tady mnohokrát zaznělo: Záleží na zvyku 🙂

Májuška

U nás papáme s nudlema :)