ZIU 682

Patří bankéři na šibenici?

Nejlepší odpověď
gecco

Kdo jsou „bankéři“ – a proč by měli patřit na šibenici???
:-O
Pokud víš o nějakém trestném činu podej trestní oznámení…
😉

Další odpovědi
ptáč

Pokud zbohatli okrádáním chudých, sami sebe určitě neokradli. Takže už se měli houpat.

Mapel

Nevidím důvod. Dělají to co jim dovolíme. Po změně banky nulové poplatky a soused stále jen brečí kolik zaplatí, ale do změny se mu nechce. Tak ho banka ždímá. Je to jeho hloupost a ne bankéře.

ReHu

Proč by měli?

anonym

Houpat na šibenici se má ten, kdo si dá peníze do banky:) kolik dokumentů o nulové hodnotě peněz bude ještě muset být natočeno, než si to lidé uvědomí?