Miroslavst

Pátráte po elixíru mládí?

Prý ho máme doma, tedy alespoň píší v článku. Když lidé zažijí při milování 200 vyvrcholení ročně, budou žít déle.
Co na to říkáte, věříte tomu?
Takže já asi brzo umřu, že, protože mi vychází cca tak každý druhý den.
http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/215576-lide-kteri-zaziji-pri-milovani-aspon-200-vyvrcholeni-rocne-ziji-dele.html

Nejlepší odpověď
anonym

po elixíru mládí nepátrám,jsem ráda že některé věci mám už za sebou,a jestli sex prodlužuje život to nevím,raději budu zkoušet osvědčený recept na dlouhověkost a tím je smích

Další odpovědi
BEAES

Četla jsem to a věděla, že jak dosedneš k PC, tak to budeš ty, kdo to sem vloží! Nespletla jsem se! Tak makej, ať si tu dlouho a dnes žádné ponocování, středa-nestředa!

Mili @

Jejda, a jak dlouho budou žít ti, kteří TO dělaj několikrát denně?!

verka

Jenže prý se dotazovali v pohraničí, kde se za vyvrcholení platí.Takže článek je zavádějící, protože déle budou žít díky finanční hotovosti, kterou si tímto pořídili.

ten který je

Měl bys být Miroslavste aktivnější pokud se chceš dožít vyššího věku.;-)