Avatar uživatele
dabel

Pátrání po Aničce končí co tomu říkáte?

A rodičům psycholog doporučil hrát golf

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? skorcovaz, bobánek, Mili @, Monny před 4921 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

to je tak hrozné,že si to neumím ani představit přijít o dítě,a co hůř ani nevědět jestli žije a jak,psycholog je asi vyšinutý

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Pátrání jako takové nekončí,pouze přestali prohledávat terén.
Psycholog zřejmě nemá děti.
Psát jak moc je mi líto rodičů nemá smysl.
No a pak je tu šance,pokud ji někdo unesl kvůli penězům,tak čeká,až se atmosféra uklidní a pak bude požadovat daleko vyšší výkupné, než co otec Aničky nabídl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mili @

Psycholog je DEBIL!
Rodičů je mi strašně líto, tu beznaděj bych nechtěla nikdy zažít!!

Doplňuji:
Souhlasím, pokud se Anička nenajde, nechtěla bych žít s vědomím, že nevím kde je, nevím co se s ní děje! Hrůza!!!!

Upravil/a: Mili @

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
skorcovaz

Je to hrozné, ale není se čemu divit, donekonečna jí hledat nemůžou.. Je to strašný a myslím, že rodiče a možná taky známí hledat nepřestanou nikdy..
Bohužel, podle mne se hledá už jenom tělo a dokud ho nenajdou, rodiče budou pořád doufat, že je naživu a že se jednou vrátí, ale nikdy nebudou mít klid.. Myslím, že alespoň nález těla, by poskytnul rodičům jisté vysvobození..
A nevím, jestli je ten psycholog cynický komik, nebo komický cynik, každopádně mi to příjde, jako nějaký sprostý a nechutný vtip..! Kdyby to poradil mne, asi bych mu jednu vrazila..!
Je mi Aničky moc líto, nepřeji to nikoumu a Bože dej, ať se vrátí živá a zdravá!!! Neděje umírá poslední..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bobánek

Je to hrozné příjd o dítě.Rodiče ani neví jestli žije nebo né.Já si myslím že když ji do ted nenašli tak už ji nenajdou.Je to smutný příběh.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Monny

Je to strašný,neumím si to ani představit tohle zažít.Psycholog by se mněl sám dát vyšetřit a ne aby říkal takový věci.Rodiče budou stále doufat ale život takový jaký vedli předtím,už mít nebudou,je mi jich strašně líto a strašně bych jim přála aby jim svitla naděje na cokoliv,aby se dozvěděli pravdu a mohli Aničku i důjstojně pohřbít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tady píší, že nekončí.
http://www.no­vinky.cz/krimi/215348-stovka-policistu-pokracuje-v-patrani-po-anicce.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
majaop

Podle mně by měli v pátrání pokračovat už jen z toho důvodu,že na Anničku doma čekaj její rodiče.Pro ně to musí být strašné a ja jen držím palce aby jim maličkou našli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek