dabel

Pátrání po Aničce končí co tomu říkáte?

A rodičům psycholog doporučil hrát golf

Nejlepší odpověď
anonym

to je tak hrozné,že si to neumím ani představit přijít o dítě,a co hůř ani nevědět jestli žije a jak,psycholog je asi vyšinutý

Další odpovědi
kropitko

Pátrání jako takové nekončí,pouze přestali prohledávat terén.
Psycholog zřejmě nemá děti.
Psát jak moc je mi líto rodičů nemá smysl.
No a pak je tu šance,pokud ji někdo unesl kvůli penězům,tak čeká,až se atmosféra uklidní a pak bude požadovat daleko vyšší výkupné, než co otec Aničky nabídl.

Mili @

Psycholog je DEBIL!
Rodičů je mi strašně líto, tu beznaděj bych nechtěla nikdy zažít!!

Doplňuji:
Souhlasím, pokud se Anička nenajde, nechtěla bych žít s vědomím, že nevím kde je, nevím co se s ní děje! Hrůza!!!!

skorcovaz

Je to hrozné, ale není se čemu divit, donekonečna jí hledat nemůžou.. Je to strašný a myslím, že rodiče a možná taky známí hledat nepřestanou nikdy..
Bohužel, podle mne se hledá už jenom tělo a dokud ho nenajdou, rodiče budou pořád doufat, že je naživu a že se jednou vrátí, ale nikdy nebudou mít klid.. Myslím, že alespoň nález těla, by poskytnul rodičům jisté vysvobození..
A nevím, jestli je ten psycholog cynický komik, nebo komický cynik, každopádně mi to příjde, jako nějaký sprostý a nechutný vtip..! Kdyby to poradil mne, asi bych mu jednu vrazila..!
Je mi Aničky moc líto, nepřeji to nikoumu a Bože dej, ať se vrátí živá a zdravá!!! Neděje umírá poslední..

bobánek

Je to hrozné příjd o dítě.Rodiče ani neví jestli žije nebo né.Já si myslím že když ji do ted nenašli tak už ji nenajdou.Je to smutný příběh.

Monny

Je to strašný,neumím si to ani představit tohle zažít.Psycholog by se mněl sám dát vyšetřit a ne aby říkal takový věci.Rodiče budou stále doufat ale život takový jaký vedli předtím,už mít nebudou,je mi jich strašně líto a strašně bych jim přála aby jim svitla naděje na cokoliv,aby se dozvěděli pravdu a mohli Aničku i důjstojně pohřbít.

dagry

Tady píší, že nekončí.
http://www.no­vinky.cz/krimi/215348-stovka-policistu-pokracuje-v-patrani-po-anicce.html

majaop

Podle mně by měli v pátrání pokračovat už jen z toho důvodu,že na Anničku doma čekaj její rodiče.Pro ně to musí být strašné a ja jen držím palce aby jim maličkou našli.