Avatar uživatele
Damiana

Pátek třináctého!

Tak. Je čas na dnešní resumé. Dostalo vás nějak to zatracované datum? Já si rozbila dvoje náušnice, v cukrárně jim došla má oblíbená zmrzlina a stávkoval mi net. Co vy? Bez úhony?
(Pokud je tu nějaká Edita nebo narozeninář, tak se omlouvám a vše nej 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? VampGirl, tom004, SellLolAcc před 4458 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kamila44444

No, já jsem toho moc neměla.Akorát že jsem se 3× pořezala.-Chodím do zákl. školy a vyuvedává nás školní autobus.Dnes nás vyzvedával jeden opravdu hrozný řidič.Nevzal půlku školy-dojel hrozne brzo, ani nečekal..prostě nic- spolužačkám to ujelo o pár sekund.U toho by jste museli být.Dnes to bylo hrozné pro všechny-všem se něco stalo..Jinak nevím co říct..A ještě dneska si odvezli babičku do nemocnice :/ ani nevím co jí je

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Jak už jsem napsal,pohoda,klí­dek a tabáček.Dokonce i náš děda,kterému jsme dnes popřáli k šestaosmdesá­tinám. :))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
VampGirl

Moje resumé: Školu jsem měla od devíti a povedla se mi písemka z fyziky. Takže jsem s dnešním pátkem třináctého docela spokojená. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

znáte ten hit – Jaký si to uděláš, takový to máš? To platí i pátku třináctého ;{)> já si nemůžu stěžovat. Venku bylo dneska takový kluziště, že se svou (ne)motorikou bych si, kdybych tomu věřil, tutově něco zlomil. Stačilo si dávat pozor a nebejt pověrčivej ;{)>
Doplňuji:

  • o pátku

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michael69

Dodám z čeho vzniklo tato pověra.Pochází ze 14.století. Konkrétně ze dne 13.10.1307 (tehdy byl rovněž pátek),kdy z iniciativy fr. krále Filipa IV.zvaného Sličného nastal hon na Templářské rytíře po celé Francii.Nastalo velké zatýkaní,vraždění a majetek řádu po kterém zadlužený král tak toužil, byl zabaven.Rytíři,kte­ří se postavili na odpor byli nemilosrdně upáleni. Po těchto událostech nastala krutá léta plná neúrody a tuhých zim,které vyústily v hladomory a bídu.Lidé si to dávali do souvislosti s násilím páchaným na řádu Templářských rytířů,které začalo právě v ten pátek třináctého.Ve skutečnosti se jednalo o nástup tzv. malé doby ledové souvisejícím se sluneční aktivitou a končícím až v 19.stol.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Nestalo se vůbec nic negativního – naopak! 🙂 Do školy nám přidali osm skříněk a na každou třídu vyšla tedy jedna. Všichni máme jednu skříňku do dvojice, se spolužačkou jsme si tam nechávaly pravidla ve velkých složkách, oblečení, tělocvik, vypadalo to tam jako po výbuchu – a čistě náhodou jsme ten jeden klíček dostaly my dvě! Tudíž už máme každá svou skříňku. Akorát co jsem šla ze školy, tak začalo hnusně sněžit a vítr mi vál sníh přímo do očí skoro půlku cesty. 😁 Ale byl to náhodou moc fajn den. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SellLolAcc

no mel jsem byt zkouseny z jednoho predmetu ucitel si na to nevzpomel tak mi dal jeste cas abych se to naucil, zaspal jsem v trolejbusu a tak trosku jsem si dojel az na konecnou, rozkousnul jsem si ret ale jinak nic moc zavazneho :D nejak jsme to cela rodina prezili ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

tento den je pro mě šťastným dnem,protože jsem v tento den vyhrála,poprvé když mi bylo 17 a trvá to dodnes,vždy si koupím los nebo si vsadím a vyhraji,škoda,že je to vždy jen malá částka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek