Berušinka

Partnerské výročí

Mám tu další anketku, v modré liště jsem nic takového nenašla, tak se ptám.

Jak slavíte výročí svatby nebo výročí „chození“? Máte něco speciálního nebo je u Vás „klasika“ v podobě večeře, kytičky, popř. nějakého pobytu pro dva atd.? Nebo Vaši známí mají nějakou „neobvyklou akci“ na své výročí? Chystáte se udělat na příští výročí něco „spešl“?
Pochlubte se …

Nejlepší odpověď
hanny 2

Dřív jsem vždycky bouchla šampáňo,ale manžel to moc nemusí,takže si něco nalijeme a připijem si,on mi koupí kytku.To je vše.

Další odpovědi
Drap

Po více jak třiceti létech je už jen klasika, kytka, popřání, popřípadě večeře, slavnostní oběd a tak,.

VampGirl

No, jelikož jsem měla vztah na dálku a moc jsme spolu neměly možnost být, tak jsme si popřály SMSkou, aby nám to dlouho vydrželo a všechno nej… Není to moc romantický, ale jelikož jsme se moc často nevídaly, lepší možnost, jak to oslavit přímo v ten den, nebyla… :)