Pokročilý

Partner se do mě nevejde, co s tím?

Před pár dny jsme měli s přítelem pohlavní styk. Aspoň jsme ho oba chtěli, ale neproběhl podle představ ani jednoho z nás. Přítel se do mě bohužel nevejde (V tomto případě jde spíše o šířku než délku) On sex ještě neměl, ale já ano (na ten ale nevzpomínám zrovna hezky, ale nemyslím si, že by to mohlo být touto příčinou) a předchozí "adept" se do mě vešel bez problémů. (BTW.. Stávající partner ho nemá o moc většího než ten předešlý) a když mi to dělá rukou dá do mě vždy jen jeden prst, ale já mohu i dva. Nevím jak se to mohlo stát. :( Byl to pro nás oba velice trapný zážitek, ale jelikož přítel ještě s nikým nespal dává to za vinu sobě, že se prý jednoduše "netrefil", zatím jsme se ale o tom víc nebavili a mám docela strach mu říct o tom, že za to vlastně můžu já ikdyž se nebojím uznat svoji chybu. Jen mám obavy z toho jak na to bude reagovat, ldyž mu řeknu, že jsem prostě "úzká". S vlhnutím a uvolněním rozhodně problém nemám a gynekolog také řekl, že by s tím neměl být problém a proto už nevím co jiného mám dělat. Rozhodně nechci podstupovat žádné Plastické operace nebo cokoliv podobného. Žádám pouze seriózní odpovědi a předem za každou děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Použijte lubrikační gel a ty se toho neboj, zřejmě se jen bojíš (vnitřně) a stahuješ se.

Další odpovědi:

Stříbrný

Máš jí ovčí. Vyměň partnera.

Stříbrný

zvyknete si...těžké začátky, nezoufej, anatomické omezení neexistuje, jenom psychické zábrany možná

Zlatý

Jedině zmenšení penisu, jinou možnost nevidím.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.