Pokročilý

Jak řešit když partner má problém s předčasnou ejakulací?

Jsem doslova znechucena s sexualním životem s mým pul ročním partnerem co mám dělat? Náše milovaní trvá max 3 minuty ...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Nevím kolik má Tvůj partner roků, ale jistě dost málo. Může se jednat pouze o nedostatek zkušeností, jak je tomu ve většině případů, které se postupem času dostaví. Nicméně příčinou mohou být i problémy fyziologického charakteru, tedy kupříkladu zvýšená vodivost periferních nervů, zkrácená uzdička či zánět prostaty.
http://zeny.e15.cz/…

Další odpovědi:

Hele - nekecej - půlroční děcko nemůže mít erekci...
:-D

Stříbrný

Co myslis, ze ti tu poradime? Nepises nic o veku, jak dlouho jste spolu, kolikata jsi jeho partnerka, kolikrat jste to zkouseli... To vsechno muze byt dulezite.
Mimochodem, slysel jsem hezkou vymluvu - muze za to zenska, protoze je prilis sexy :)

Jediny, co se mi osvedcilo je alkohol, nebo jet na dve a vice kol. Tri minuty jsou jeste dobry holka..

Doporucuje se mimo jine obrizka, nicmene kamarad co mel stejny problem ji kvuli zdravotnim problemum podstoupil a uplne beze zmeny.

Pokud z nej tedy nechces udelat alkoholika, musis si ho pripravit treba usnim potesenim, pet minut pockt a hura nato :)

Stříbrný

3 minuty co? Styk nebo celkově? To se jako za 3 minuty obléká a odchází domů?
Hele, a co děláte, když prší a je zima ? Vždyť můžete být celé odpoledne v posteli a dělat všechno možné. A co kdybys ho taky něco naučila, aby věděl co se ti líbí, a jak to má dělat :DD

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.