Parkování v TESCO garážích

Myslíte, že je problém, když přeparkuji auto, co jsem mě před panelákem do garáží TESCO? Když je teď taková zima?

Nejlepší odpověď
Drap

Přeparkovat problém neni. Problémem je to, že TESCO garáže slouží pouze pro zákazníky Teska a mají tam kamerový systém. Asi by se jim to nelíbilo.

Další odpovědi
cukrar

proč by to měl být problém?

venkovan

Je to otázka doby parkování. někdy je to jen na tři hodiny bezplatně a potom citelný tarif.
Běžně, pokud mohu, v takových garážích parkuji abych se o kus vedle zařídil jiné věci. popravdě, stejně tam koupím nějaký kus žvance na svačinu.

honza19hk

tak to nevím,já tohle ještě neřešil protože se do garáží většinou vějškově nevejdu-přece jen tatra 813 je vysoká,ale je to parkoviště pro zákazníky,ale když to postavíš někde do rohu kde nebudeš překážet tak ti asi nic neřeknou.