Parkování přívěsu za os.automobil,v zá­kazu vjezdu mot.vozidel.

Co musím splnovat(m)když parkuji přívěs,v zákazu vjezdu mot.vozidel

Odpovědi
cukrar

Nesmíte tam vjet motorovým vozidlem,
viz vyhláška 30/2001
tato?
http://www.dopravni-znaceni.eu/znac­ka/Z%C3%A1kaz-vjezdu-v%C5%A1ech-motorov%C3%BDch-vozidel/B11/

venkovan

To je zajímavé. když budete tvrdit, že jste ho tam dotlačil – tak jsem zvědav co na naši ochránci.
Už jenom fakt, že když udělám škodu přívěsem, tak mi se pojištění strhne z tažného vozidla, je celkem dobrý argument. Protože pojištění odpovědnosti za přívěs se vztahuje jen na škody které způsobí řidič třeba jeho tlačením, případně odlétnutým kamenem, či pádem nákladu.
Takže dle mne splňovat aby byl řádně zajištěn proti odcizení a splňoval podmínky pro zaparkování.