Avatar uživatele
Blecha

parkovací asistent a vlek

Co by stalo, kdybych měl za autem vlek(zapřaženej) a zapnul parkovací asistent ?
Doplňuji:
sorry ale myslel jsem to,jak zmáčkneš tlačítko a uto samo zaparkuje, moýná se to jmenuje jinak, ale jde mi o ten vlek

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5135 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Já ho mám. Zapíná se tím, že zařadíš zpátečku. No prostě ti to ukazuje překážku za vozem. Takže mě to pípá v krátkém intervalu, takže místa je dost. Musíš na to myslet při couvání.

K doplnění: Nevím, neznám. Ale asi to s vlekem nepůjde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dejv.s

Kdo couvá na asistenta při běžném couvání pak nedoporučuju couvat z vlekem 🙂 Jinak Miroslav má recht. Prostě to vidí překážku ale jen při zařazené spátečce. Pak by mohlo být řešení dát asistent i na vlek tím se vyřadí asistent první a reaguje asistent na vleku...... ps: No to je jednoduchý. Asi vlek pojede na druhou stranu než auto, začne lámat tažné zařízení. demolovat narazník a parkovacího asistenta, auta kolem sebe… 🙂 a ted vážně. Prostě vůz nezahají parkovací manévr protože zjistí překažku. Hezký den Dejv

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Auto TOPRA

Nic, bude to asi divně pípat v případě zařazené zpátečky. V některých vozidlech při zapojení elektrické zásuvky od přívěsného vozíku dojde automaticky k odpojení PDC (parkovacích senzorů). Modul odpojení PDC lze i dodatečně domontovat.

Zdroj: www.topra.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek