Blecha

parkovací asistent a vlek

Co by stalo, kdybych měl za autem vlek(zapřaženej) a zapnul parkovací asistent ?
Doplňuji:
sorry ale myslel jsem to,jak zmáčkneš tlačítko a uto samo zaparkuje, moýná se to jmenuje jinak, ale jde mi o ten vlek

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já ho mám. Zapíná se tím, že zařadíš zpátečku. No prostě ti to ukazuje překážku za vozem. Takže mě to pípá v krátkém intervalu, takže místa je dost. Musíš na to myslet při couvání.

K doplnění: Nevím, neznám. Ale asi to s vlekem nepůjde.

Další odpovědi
dejv.s

Kdo couvá na asistenta při běžném couvání pak nedoporučuju couvat z vlekem 🙂 Jinak Miroslav má recht. Prostě to vidí překážku ale jen při zařazené spátečce. Pak by mohlo být řešení dát asistent i na vlek tím se vyřadí asistent první a reaguje asistent na vleku...... ps: No to je jednoduchý. Asi vlek pojede na druhou stranu než auto, začne lámat tažné zařízení. demolovat narazník a parkovacího asistenta, auta kolem sebe… 🙂 a ted vážně. Prostě vůz nezahají parkovací manévr protože zjistí překažku. Hezký den Dejv

Auto TOPRA

Nic, bude to asi divně pípat v případě zařazené zpátečky. V některých vozidlech při zapojení elektrické zásuvky od přívěsného vozíku dojde automaticky k odpojení PDC (parkovacích senzorů). Modul odpojení PDC lze i dodatečně domontovat.

Zdroj: www.topra.cz