Pokročilý

paříž doprava z letiště do města

Nevíte někdo, jaký lístek si koupit z letiště Charles De Gaulle do centra města? Chci cestovat vlakem RER.

Na netu jsem viděla hodně ceníků ,ale žádnej není na tuto cestu

Jsou zde zóny 1,2,3 = centrum 4,5 = letiště

Děkuji za rady
Doplňuji:
Díky, bohužel touto odpovědí jsem nezjistila nic - vše už sem měla zjištěno - ptala jsem se na přesný lístek, který si koupit, protože je v Paříži x druhů jízdenek, tak abych se pak nedivila :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Pokud umíte jazyk,jsem si jista,že vám na nádraží poradí!Případně si nastudujte pár francouzských slovíček.

Další odpovědi:

Jednicka je centrum.
Dalsi info jsem vam nasla na nemeckych odpovedich a dala do prekladace.
Levnější a bez dopravní zácpy jízdy vlaku, modré RER linka B, na letišti. Tam jsou dvě stanice RER v Paříži Charles de Gaulle, sloužil kdysi jeden na Terminálu 2 a jednu na Terminál 1 a 3. Dvě stanice RER B RER provozuje linku přímo do centra Paříže, asi půl hodiny od nádraží Gare du Nord, v cca 35 minut se dostanete na zastávku "Les Halles", což je změna v různých směrech v Paříži Je vhodný. Cesta stojí asi 8,40 €. Alternativou je Roissy autobusové kyvadlové autobusy, cestující z Paříž Charles de Gaulle letiště za méně než hodinu ve městě hraje v Paříži. Roissy autobus jezdí přes den alespoň každých 20 minut. Cena je přibližně stejná jako náklady spojené s převodem RER z Paříže Charles de Gaulle do centra Paříže.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.