Avatar uživatele
Ivetka303

paříž doprava z letiště do města

Nevíte někdo, jaký lístek si koupit z letiště Charles De Gaulle do centra města? Chci cestovat vlakem RER.

Na netu jsem viděla hodně ceníků ,ale žádnej není na tuto cestu

Jsou zde zóny 1,2,3 = centrum 4,5 = letiště

Děkuji za rady
Doplňuji:
Díky, bohužel touto odpovědí jsem nezjistila nic – vše už sem měla zjištěno – ptala jsem se na přesný lístek, který si koupit, protože je v Paříži x druhů jízdenek, tak abych se pak nedivila :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4555 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
petka

Pokud umíte jazyk,jsem si jista,že vám na nádraží poradí!Případně si nastudujte pár francouzských slovíček.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jednicka je centrum.
Dalsi info jsem vam nasla na nemeckych odpovedich a dala do prekladace.
Levnější a bez dopravní zácpy jízdy vlaku, modré RER linka B, na letišti. Tam jsou dvě stanice RER v Paříži Charles de Gaulle, sloužil kdysi jeden na Terminálu 2 a jednu na Terminál 1 a 3. Dvě stanice RER B RER provozuje linku přímo do centra Paříže, asi půl hodiny od nádraží Gare du Nord, v cca 35 minut se dostanete na zastávku „Les Halles“, což je změna v různých směrech v Paříži Je vhodný. Cesta stojí asi 8,40 €. Alternativou je Roissy autobusové kyvadlové autobusy, cestující z Paříž Charles de Gaulle letiště za méně než hodinu ve městě hraje v Paříži. Roissy autobus jezdí přes den alespoň každých 20 minut. Cena je přibližně stejná jako náklady spojené s převodem RER z Paříže Charles de Gaulle do centra Paříže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek