Ivetka303

Parfémy přes internet

Kupujete parfémy přes internet? Hodně lidí mi řeklo, že má dojem, že se jedná o míchané parfémy, proto jsou tak levné. Je pravda, že jeden sem zakoupila přes net a jeden v kamenném obchodě a mám dojem, že parfém z internetu nevydržel tak dlouho, ale to je subjektivní dojem… co vy na to?

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano kupuji Puma Woman, od elnino.cz a Christian Dior – Dune 100ml, mám ho třetí rok, a v žádném případě nebyl levný, dovezli mi ho zdarma až domů, v kamenném obchodě bych za ně dala víc..

Další odpovědi
Pájo

Zrovna parfémy bych přes internet nebral.
Myslím vyloženě neznačkové.