Sad770

Parfem, jak dosáhnout delšího trvání vůně na pokožce?

Zdravím, měl bych dotaz jak dosáhnout delšího trvání vůně na pokožce. Když si ráno parfém aplikuji, drží asi 3–4 hodiny a potom uz jej sám necítím, ale přijdu po škole pro věci a ty pořád krásně voní. Je to mou pokožkou nebo dá se trvání nějak prodloužit?

Díííkes :)

Odpovědi
Drap

Když do produktu přidáš kyselinu máselnou, bude to cítit ještě za tři dny

ABCDEFGHRT

no, leda si koupit nějakou silnou voňavku-já takovou mám a vydrží na celý den a nebo si popřípadě vzít tu tvou voňavku a o přestávce se znovu nastříkat, ale lepší je ta první možnost :)

marci1

"Na jakou část těla parfém nejlépe aplikovat ?

Parfém nejlépe působí tam , kde je pokožka nejteplejší a nejprokrvenější. Taková místa nalezneme za ušima, na vnitřních stranách zápěstí, v loketním důlku, v klíčních kostech, mezi ňadry a vzadu na kolenou. Velmi dobře drží vůni čerstvě umyté vlasy, oblečení z přírodního materiálu a kožešiny." 🙂

http://www.a-zkosmetika.cz/pa­ge.html?chapter=0&id=4

ivzez

Člověk na sobě nedokáže vůni vnímat dlouho.
To, že už vůni necítíte, neznamená, že ji necítí ani Vaše okolí.

Silnější vůně nebo větší množství už by mohlo být okolí nepříjemné.
Určitě znáte z MHD případy, kdy to někdo s vůní přehnal …