delabrutale

Paralyzované tělo před probuzením?

Stává se vám také, že si lehnete, spíte a když se chcete probudit a cítíte, že už nesníte a můžete otevřít oči a pohnout se na posteli, tak to najednou nejde.

Nemůžete pohnout ani rukou a ani končetinou, jako byste byli ochrnutí.

Musíte se přemáhat a strašně snažit a máte hrozně divný pocit, že se vaše ruce a nohy pohnou jen v takových ticích.

Po chvíli to přejde a vše je normální, ale zajímalo by mě jestli se to stává jenom mě nebo i někomu jinému. :)

Nejlepší odpověď
ReHu

Teď se mi to už nestává, ale dříve jsem pracovala v kanceláři, sama, v klidu a teplíčku. Někdy mě to přemohlo, položila jsem hlavu na ruce na stůl, uklimbla a pak slyšela kroky za dveřmi a nemohla se pohnout.
To byla síla.
Doplňuji:
zaj-po, tvá odpověď v nových otázkách je asi smazaná, nenašla jsem ji. Ale nechápu, proč neodpovídáš tady, ale novou otázkou.

Další odpovědi
anonym

Způsobuje to nadměrné pití piva a nikotinismus.

člověk

nechte si skontrolovat titanii

anonym

PROSIM ZAJDETE SI S Tím co nejdříve na NEUROLOGII.Může to být vážné.Ještě Vám odepisuji v nových otázkách a odpovédích.Tak si to prosím přečtěte.Zdraví Vás zaj-po.

Zdroj: Jsem Zdravotní sestra.

terry

zaj-po, nedělej tady zmatek a odpovídej u dané otázky a ne v nových otázkách.