hanjimka

Paragraf ze zákoníku práce

týkající se slevy na dani,sociálním a zdravotním pojištění pro zaměstnavatele.Kde to najít.?Děkuji

Nejlepší odpověď
Jambalaya

V zákoníku práce nejsou obsaženy žádné paragrafy o úlevách na sociální a zdravotní pojištění. Tyto je třeba hledat v zákonech o příslušném pojištění. Na něco se můžete mrknout například zde 🙂

Zdroj: http://www.pam­servis.cz/1/2/zme­ny-pro-zamestnavatele-v-pojistnem-na-socialni-zabezpeceni-od-1-1-2011-cid250295/?wa­=WWW11E3%20MU&u­id=1830587&e=584645&od­kud=ENMUP