košiška

Paragraf na dítě. Za pár dní mám jít do porodnice a doma mám 7 leté dítě které je na vozíčku a které

s manželem denně vozíme do školy,jelikož, budu v porodnici tahle péče je na manželovi. Byla jsem za doktorem kde jsem žádala o paragraf pro manžela do práce a bylo mi řečeno, že paragraf může manžel dostat jenom na dobu co budu v porodnici. Manžel pracuje na směny, tedy nemůže malou vyzvedávat ze školy a já nechci tak malinké miminko brát sebou. Může manžel dostat paragraf i na více dní?

Odpovědi
perumax

Paragraf může dostat max.na 10 dní.Pak musí na 1den přerušit a znova na 10dní.Takto jsem to měl i já když byla žena v porodnici.