flodur

Papriky-kozí rohy

Poraďte prosím nějaké svoje recepty na nakládání.DÍKY!

Nejlepší odpověď
Drap

Žena používá stejný nálev jak na okurky a rohy jsou skvělé, jak sladké tak pálivé.

Další odpovědi
hanulka11

Uvařím deko dle návodu /pozor jsou dva druhy/ se sterilací a bez .
Takže já kupuji bez sterilace.
Naskládám rohy do sklenic a zaliji vlažným nálevem ,uzavřu víčky, popíšu a odnáším do polic do špajzu.
Jednoduché a moc dobré

anonym

Stejně jako hanulka,jen ty rohy nechám spařit,aby změkly a daly se hezky stočit do sklenice.

elektrikář

Zavařuji je v nálevu deko a sterilizuji při 80 °C Někdy mezi ně prokládám syrové krouhané zelí.

johana 56

Steriluji v okurkévém nálevu.Několik sklenic proložím tvrdými šery rajčátky,do některých přidám celé malé cibulky a pár stroužků česneku.