anna.m

Papouškovi plešatí hlava

Máme páreček papoušků škraboškových asi půl roku, poslední tři dny jsem si všimla že jeden má dost vypelichanou jen hlavu, jsou mu vidět uši a druhý začíná také. Máme je v kleci na balkoně. Čím to může být?

Nejlepší odpověď
Mad

Agapurnise jsme měli taky. Chovatel nám říkal, že mají nějaké roztoče a tak jsme mu dávali do pití kapičky. Teď už nevím jaké, je to už 15 let co jsmeo něj přišli, ale na Rokouška si často vzpomeneme.

Další odpovědi
žolik

Něco jim scházi nějaké vitamíny zajdi k veterinářovi.

Zdroj: žolík