Zlatý

Panské potíže

Dobrý večer dnes jsem byla ve městě a potkala jsem dlouholetého kamaráda který když má problém se mě svěří a já mu vždy ráda jako ostatním pomůžu pokud můžu . Ted to bude znít možná divně ale dnes se mě svěřil že ho trápí nechtěná erekce (že to z něho furt jde) můžete poradit co dělat řekla jsem mu at jde k doktorovi a on mě řekl že má doktorku a kvůli takové věci tam jít nechce.Holku prý neměl 2 roky může to být i tím ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Panenka Marie byla taky tak dobrotivá jako ty. Navíc, k tobě se netřeba ani modlit. Já tomu pánovi nevěřím tahá tě za fusekličku.A jestli z něj pořád něco jde, tak musí na venerologii.Tos mu měla poradit! Tak mu hned zavolej!

Další odpovědi:

Pokročilý

Erekce a ejakulace jsou 2 různé věci. Pokud má pořád erekci,tak ať si od ní zkusí sám pomoci,určitě ví,jak. Pokud mu to nepomůže měl by vyhledat odborníka. Může jít k jakémukoliv,nemusí k ženě. Pokud stále ejakuluje,je to možná druhem spodního prádla. Bohužel jsem o takovém problému ještě neslyšela,tak jen radím,co mi příjde logiké

Bronzový

Možná by to měl řešit i s lékařem, neboť může mít vadný krevní objeh a to zase souviset s jinými zdravotními potížemi... a nebo to také nic být nemusí a jenom chce TO...
Doplňuji:
*oběh (že :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.