hanysicek

Pánské nebo dámské?

Když je u dámským kalhot knofník na pravé straně, je pravda, že je to pánské zapínání?:) Já mám u všech kalhot knoflík na pravé straně, a nikdy jsem neslyšela, že by to mělo být pánské zápínaní. Omlouvám se za zařezení otázky, nevěděla jsem kam.

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

dámské/pánské zapínání se u kalhot moc neřeší – od té doby, co nosíme skoro všichni rifle :)
stále se ale udrželo u košil/halenek – pánské košile mají knoflíky vpravo, dámské halenky vlevo… aspoň ty správné halenky :)

Další odpovědi
hanulka11

myslím, že to výrobce až tak neřeší, také mám na všech knoflík na pravé straně a podívej zde
http://damske-kalhoty.heure­ka.cz/nike-g87-woven-pants-ladies/galerie/

anonym

Dnes už bych to asi neřešila. V dětství si pamatuji, že to byla zásadní otázka, ale to už je dávno pryč. Teď je daleko podstatnější, zda oblečení sedí, než to, jestli je knoflík nalevo nebo napravu.

briketka10

dámské zapínání je, když máte dírku na knoflík nalevo a knoflík napravo..

led

U nohavic s predným zapínaním je to už pomerne jedno (ešte občas býva rozdiel v strihu). Zapínanie na boku to už sú výrazne dámske nohavice.