Kris

Pánské holící strojky.

Dobrý den,
chci jako dárek koupit pánský holící strojek.A chci samozřejmě vybrat kvalitní a za rozumnou cenu.Poradíte mi někdo?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

V 85 odkazech ve zdroji máš hned celou kupu rad:
Doplňuji:
ad Conchus, dobrá volba, já k ní dospěl po létech, kdy jsem preferoval nožový Braun s rychlejším každodenním holením (tedy kratší vousy).
Jenže i u dražších modelů, jsem záhy zjistil, že cca každé 2 roky je nutno koupit novou planžetu (cca 500 Kč), tak jsem si u téhož prodejce náhradních dílů nechal poradit optimální variantu a nakonec jsme se dopídili též k Philipsu, řady 800. Tj. hlavicový se 3 hlavami, ale hlavně s více drážkami na každé hlavici (břit nejen na obvodu, ale ve 3 drážkách s vyšším holícím výkonem).
Od té doby havaj, žádné další náklady, holí i delší strniště po několikadenním pobytu v terénu, zástřihové ústrojí plně dokáže jak knír, tak kotlety a díky všesměrové rotaci dokáže vyholit i jemnější a ohebné vousy na krku.
Pro tazatelku ještě 2 věcné odkazy – přehled modelů a nákupní poradce i pro ženy, jež logicky nemohou znát veškeré záludnosti mužských holicích zvyklostí a nároků.
http://philip­s.heureka.cz/ho­lici-strojky/
http://holici-strojky.heure­ka.cz/poradna/jak-vybrat-holici-strojek/

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=holic%C3%AD%20­strojek

Další odpovědi
kobranek

Tady si můžeš vybrat:http://www.ma­ll.cz/hlavico­ve-holici-strojky?b[]=philips&av=1&sor­t=_price&gclid=CJ-ulfaKnrMCFYpY3god6GcAdw
Rada: Ty, co stojí více jsou kvalitnější.

Conchus

Když holící strojek, tak Philips. Jeden si na něj musí zvyknout, ale nedám na něj dopustit. Jedním (na letním sídle) se holím už od roku 1975 a druhý mám půl roku. Musí mít tři hlavy.

anonym

Řeknu ti, není nad starý dobrý žiletky. Taky jsem dostal strojek Philips, stál asi 1300,–. První oholení byla tragédie, docela tahal a měl jsem pak hrozně podrážděnou pleť. Dodnes na něj jen sedá prach. Ale nepochybuji, že ty drahý budou asi o něčem jiném.

Razza

Taťka má elektrickej Philips, takovej ten kejvací, ale byl dost drahej. Brácha má Gillete fusion, taková ta klasika s pěnou na xichtě. Říkal, že je dobrej, ale je rád, že si žiletky nemusí (zatím) kupovat za svý, že by ho to zrujnovalo.

mosoj

Já mám sovětský je na péro, ale na hubu. Natahuje se jak hodiny.

anonym

Ještě jsem opomněl doplnit podstatné parametry – rychlonabíjení, indikace diodami chodu i stavu akumulátoru, pokročilé technologie aku, dlouhá životnost, dobrá kapacita, elektronika řídící nabíjecí proces, bliká po nabití, aniž by se nadále přebíjel, samozřejmě i možnost provozu přímo ze sítě, nejen z aku.