KoubaXXX

Pánské červené boty – kombinace

Pořídil jsem si tyto boty http://www.to­pankovo.sk/me­dia/catalog/pro­duct/cache/1/i­mage/9df78eab33525d08d6­e5fb8d27136e95/p/a/pan­ske-boty-puma-ferrari-drift-cat-4-sf-nm_red.jpg a zajímalo by mě, zda je něco, s čím byste je rozhodně nekombinovali (napřed musím zdůraznit, že je mi 17 let, takže by tyto pravidla, alespoň doufám, mohla být volnější). Například mám tmavší rifle volnějšího střihu, a mě osobně se jejich kombinace s těmi botami velice líbí, ještě třeba červené triko k tomu, nebo černá šusťáková bunda…Ale bojím se, že si (hlavně holky) budou myslet, že jsem blázen když to takto kombinuji. Taky se mi asi hezčí zdá užití bílých ponožek, jenže místo botou budu muset taky používat otevřené přezůvky, takže to asi nepůjde. Děkuji vám za rady
Doplňuji:
Doplnění : samozřejmě v teplejších dnech by to mělo být snadnější při kombinování s kraťasy a celkové letním oblečením. Nejsložitější je období, které už moc není na kraťasy, ale také ještě není na zimní boty (což už je skoro v dnešních dnech).

Nejlepší odpověď
Watermole

Ahoj, rozhodně bych je nekombinovala s červenýma nebo cihlovýma kalhotama. Taky se nehodí k obleku ani slavnostnímu oblečení. Jinak si myslím, že je můžeš mít ke všemu :). Hezky vypadá třeba kombinace: ty boty+džíny+bí­lý/tmavě modrý triko s límečkem :)

Další odpovědi
zjentek

v tvém případě by ti vhodně poradil uživatel muz, tak snad na něj budeš mít štěstí.

Michálek1245

Já bych se asi nějak moc neomezoval. Jak říkáš, je ti, nebo spíše v té době bylo, 17. Takže mladý člověk, volný, nesvázaný pravidly. Záleží pak na vkusu každého. Já si na léto koupil pánské slip on od https://www.sho­emaker.cz/pan­ske/obuv/slip-on?p=Products&cid=395 a taky k tomu občas nosím kombinace, které nejsou úplně typické. :) Ale určitě to teda nejsou ponožky. :)