pánové,vzpomínáte rádi na roky na vojně?

Nejlepší odpověď
ten který je

Moc ne – ve dne se samopalem v ruce a přes noc s kamarádem v ruce.:-D

Další odpovědi
Miroslavst

nechtěli mě. Prý nemají zeleného mustanga :D

bade

na dobrý kolektiv rád vzpomínám -na špatné
věci nevzpomínám-poznal jsem co vše dokáži,vydržím

Zdroj: osobně prožitou vojnu

verka

Proč pánové? My jsme na fakultě taky absolvovaly výcvik, na vojenském soustředění v maskáčích, střelby, hlídky…Ale pravda jen dva týdny. A vzpomínám na to ráda, jen ti skuteční majoři z nás holek byli magoři.

Michal

Vzpomínám na některé situace,které se mohou stát jen na vojně.

BIGFOOT

AHOJ BURAK, NEVZPOMÍNÁM RÁD NA TU NEUSTÁLOU BUZERACI ZE STRANY VYŠŠÍCH ŠARŽÍ. LÉČILI SI TÍM ASI SVÝ MINDRÁKY.ALE JINAK KAMOŠE JSEM TAM MĚL DOBRÝ.I NA VOJNĚ JE NĚKDY ŠVANDA, ALE ZA KOMUNISMU SE ČLOVĚK DOSTAL DO MALÉRU ANIŽ BY CHTĚL.BYLO TO VESELÝ I SMUTNÝ ZÁROVEŇ.ALE CO SI TEDA MYSLÍM TAK DNEŠNÍ KLUCI BY VOJNU POTŘEBOVALI VÍC NEŽ SŮL-A NEBO MALEJ DVŮR A VELKEJ BIČ.POLITICI TO I V TOMTO POHNOJILI.DŘÍV KDYŽ SE NĚKDE NĚCO SEMLELO TAK VOJÁCI ŠLI V PRVNÍ ŘADĚ POMÁHAT-A DNESKA? MOHLI POMÁHAT KDYŽ BYLY TY STRAŠNÝ POVODNĚ.A POLITICI KLIDNĚ V TAK MALÝ ZEMI ZRUŠÍ POVINNOU VOJNU, TO JE TEDY JEDNA Z NEJVĚTŠÍCH BLBIN A JEŠTĚ ZEMNĚDĚLSTVÍ A ZDRAVOTNICTVÍ­.BIGFOOT