9 řemesel

Pánové , víte vůbec jakou máte doma

štětku?

Nejlepší odpověď
kropitko

netuším jakou má manžel doma štětku,jelikož většinou používá váleček a nebo pistoli…:-)
Doplňuji:
Tak a co se týče záchodové,tak to máme dvě a manžel je používá pokaždé když je potřeba…

Další odpovědi
Miroslavst

plochou :D:D
a taky kulatou a zárohák a různé další.
a počkej až to uvidí michal

BIGFOOT

VÍM S JISTOTOU, ŽE MOJE ŽENA ŠTĚTKA NENÍ TAK MÁM ŠTĚSTÍ.JAK JE TO S MALÝŘSKÝMA ŠTĚTKAMA TO NEMÁM ÚPLNĚ SPOČÍTANÝ.BIGFOOT
KROPÍTKO A SEŠ SI JISTÁ JESTLI TVŮJ MANŽEL NĚKDE NĚJAKOU ŠTĚTKU PŘED TEBOU NESCHOVÁVÁ?