oskar

Panove,už se chystate…

na zitřejši pomlazku?
Doplňuji:
Damy,otazka plati i pro Vas.

Nejlepší odpověď
quentos

není co chystat, ráno ji čapnu a jdu ;{)= koledu jsem si složil svou vlastní před lety a ta stále slouží.

Další odpovědi
standa

Zpravidla obdobné otázky neřeším, ale dnes udělám výjimku 🙂

… a to hlavně proto, že dnes 4.4.2010 jsem si pod dohledem svého synovce poprvé v životě upletl pravý a nefalšovaný valašsský tatar z 11ti proutků s takovou tou pěkně kroucenou rukovětí.

Na své dílo jsem nekriticky hrdý a pomlázku jsem se zdráhal půjčit své dcerce, aby ji snad nějak proboha nepoškodila.

Takže já jsem letos (ostatně jako ve všech uplynulých 44 letech – chodím na koledu s železnou pravidelností od svých 4 let) PŘIPRAVEN !

Michal

Ani moc ne ,jsem z Prahy a tady se na to moc nedrží.Beránka máme a pár vajíček a mazanec.

Zdroj: život

Kostík

Oskare, a co dámy, těch se nezeptáš??

Michal

Dam se ptal,stačí pozorně číst!