kapka

Pánové, už máte na zimu teplé spodní prádlo?

Třeba takové? http://img.na­dapenny.com/t20/113­01/nadap041924759­780232.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

:-O
🙂
Nemuzu se vynadivat na ten " chobot ". Ta fantazie … ja takoveho jeste u zadneho slona nevidela. ! 🙂

  • iv-

Další odpovědi
iceT

Náhodou jsou kouzelné ty „kalhotky“,jak říká můj chlap svému spodnímu prádlu.Prý co by do toho chobota dal?Nekoušou,když je to z vlny?

Drap

Bohužel, nic takového nemám, vystačím si s klasikou.

Alesh

Teplé spodní prádlo je pro muže nežádoucí, naopak je potřeba větrat a chladit, takže děkuji, nemám zájem. 😉