Avatar uživatele
petra15

Panove, uz jste zkusili ted v zime nosit vespod damske puncochace ?

Byli jsme s pritelem venku a za chvili mu byla zima na nohy.Ja byla „plne“ vybavena (cepice,rukavi­ce,sala a puncochace pod dzinama),tak jsme zasli do kostela,–nikdo tam nebyl-a nastala „prevlekaci akce“, dostal moje puncochace,omotala jsem ho jeste moji salou a bylo mu fajn,a moc si je pochvaloval.Prisel s nimi i domu,a tam si toho ale vsimla jeho mama…,bylo to udajne supertrapne…,„potil krev“…,mama mu pry neverila,ze jsou ode me…(jeho rodice o nas nevedi).Ma me pry predstavit. Skoda,ze neni pristi tyden 1.duben,to bych s usmevem rekla,ze „o nicem nevim“…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, lukas.zmizik, bolak, Fyzik před 3751 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já nosím pánské – mají vepředu jednu nikoli nepodstatnou výhodu…
😉
Akorát je nosím až když je větší zima, při ´nadnulových´ teplotách je nepotřebuju.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

na co nosit dámské punčocháče – od podobných problémů pomůžou jégrovky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hamon

Ne, tohle jsem nevyzkoušel nikdy. Navíc by mi cosi ve mně nedovolilo brát si od slečny oblečení a riskovat, že bude zima jí.

A jestli je mu zima teď, co bude dělat v dubnu, až napadne sníh a teploty klesnou pod nulu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

strašne „kúšu“ (ťahajú chĺpky?), nehrejú.

aspoň to je moja skúsenosť.

PS:
tiež som k tomu „vyskúšaniu“ prišiel podobným spôsobom ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
láďa1

Kde byla zima-proč jsi ho nezahřála?Přítele nehřeje mládí?Punčocháče nebrat.Raději horký polibek a zapomenu,že mám studená kolena......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Já ne, ale pamatuje se, jak si je na vojně, před desítkami let, jeden dobrodruh pořídil. Stylové – zelené. Jaké jiné ve vojenském prostředí, že? Sklidil posměch, že prej je teplej, což myslím nebyl. Nenechal se odradit a pochvaloval si je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Kup příteli teplé punčocháče nebo spodky, dej mu to závdavkem předem jako dárek k Valentýnku. záleží jestli ho i zebou nohy na chodící části. Kup mu raději troje. Jeho rodičům se běž představit, to ti hlavu neutrhne. Nepředváděj se a chovej se úplně přirozeně. Tvůj přítel je zřejmě hodně zimomřivý, ještě nejsou mrazy a já chodím venku málem v rozhalence.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Strange

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Gen­der

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aless

Proč dámské? Jsouna trhu pánské… jen by bylo zajímavé se v práci se převlíkat v šatně do montétek… byl bych za teplouše, takže i když je to možná praktické, tak nééééééééééé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladaadal

Proč zkoušet dámské punčocháče, když existuje pánské termoprádlo, které hřeje několikanásobně víc? Ovšem ostatní mají pravdu – kde v poslední době byla zima? Termoprádlo beru, když je víc jak 20 pod nulou, nebo na motorku při nižších teplotách......

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

Strange…co tím chtěl básník říct?

před 3748 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kablik

dámský punčocháče? k smíchu, existuje totiž tzv. termoprádlo, je slabounký a hřeje líp jak klasický jegrovky,je 16.ledna 2014!

před 3750 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek