petra15

Panove, uz jste zkusili ted v zime nosit vespod damske puncochace ?

Byli jsme s pritelem venku a za chvili mu byla zima na nohy.Ja byla „plne“ vybavena (cepice,rukavi­ce,sala a puncochace pod dzinama),tak jsme zasli do kostela,–nikdo tam nebyl-a nastala „prevlekaci akce“, dostal moje puncochace,omotala jsem ho jeste moji salou a bylo mu fajn,a moc si je pochvaloval.Prisel s nimi i domu,a tam si toho ale vsimla jeho mama…,bylo to udajne supertrapne…,„potil krev“…,mama mu pry neverila,ze jsou ode me…(jeho rodice o nas nevedi).Ma me pry predstavit. Skoda,ze neni pristi tyden 1.duben,to bych s usmevem rekla,ze „o nicem nevim“…

Nejlepší odpověď
anonym

Já nosím pánské – mají vepředu jednu nikoli nepodstatnou výhodu…
😉
Akorát je nosím až když je větší zima, při ´nadnulových´ teplotách je nepotřebuju.

Další odpovědi
quentos

na co nosit dámské punčocháče – od podobných problémů pomůžou jégrovky.

Hamon

Ne, tohle jsem nevyzkoušel nikdy. Navíc by mi cosi ve mně nedovolilo brát si od slečny oblečení a riskovat, že bude zima jí.

A jestli je mu zima teď, co bude dělat v dubnu, až napadne sníh a teploty klesnou pod nulu?

arygnoc

strašne „kúšu“ (ťahajú chĺpky?), nehrejú.

aspoň to je moja skúsenosť.

PS:
tiež som k tomu „vyskúšaniu“ prišiel podobným spôsobom ;)

láďa1

Kde byla zima-proč jsi ho nezahřála?Přítele nehřeje mládí?Punčocháče nebrat.Raději horký polibek a zapomenu,že mám studená kolena......

MK44

Já ne, ale pamatuje se, jak si je na vojně, před desítkami let, jeden dobrodruh pořídil. Stylové – zelené. Jaké jiné ve vojenském prostředí, že? Sklidil posměch, že prej je teplej, což myslím nebyl. Nenechal se odradit a pochvaloval si je.

pusinka50

Kup příteli teplé punčocháče nebo spodky, dej mu to závdavkem předem jako dárek k Valentýnku. záleží jestli ho i zebou nohy na chodící části. Kup mu raději troje. Jeho rodičům se běž představit, to ti hlavu neutrhne. Nepředváděj se a chovej se úplně přirozeně. Tvůj přítel je zřejmě hodně zimomřivý, ještě nejsou mrazy a já chodím venku málem v rozhalence.

Strange

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Gen­der

aless

Proč dámské? Jsouna trhu pánské… jen by bylo zajímavé se v práci se převlíkat v šatně do montétek… byl bych za teplouše, takže i když je to možná praktické, tak nééééééééééé

ladaadal

Proč zkoušet dámské punčocháče, když existuje pánské termoprádlo, které hřeje několikanásobně víc? Ovšem ostatní mají pravdu – kde v poslední době byla zima? Termoprádlo beru, když je víc jak 20 pod nulou, nebo na motorku při nižších teplotách......

Mc Merkurion

Strange…co tím chtěl básník říct?

kablik

dámský punčocháče? k smíchu, existuje totiž tzv. termoprádlo, je slabounký a hřeje líp jak klasický jegrovky,je 16.ledna 2014!