ReHu

Pánové, umíte si uvázat kravatu?

Doplňuji:
Gratuluji, jste dobří.
A kdo vás to učil?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Umím ale leta jsem ji nepotřeboval. Mám hezkou vzpomínku když jsem jí mněl poprvé na večírek rozloučení ze školou. Máma to neumněla šel jsem za sousedem . Nějak mu to také nešlo musel jsem se postavit k němu zády pak to zvládnul jako na vlastním krku.

Další odpovědi
cukrar

Ano jen jeden druh uzlu,
Doplňuji:
Jelikož ze své profese používám častěji nezapomínám na uzel.

quentos

několik let jsem se to učil, a když jsem se to naučil, zas jsem to spoustu let nepotřeboval. Takže dneska už bych to zas asi nedal ;{)>
Doplňuji:
Tatínek.

nabubindes

ano umím a ne jenom to, i motýlka zvládám
Doplňuji:
V tanečních jsem mněl děvče, které umnělo kde co a tohle byla jedna z věcí co mně naučila. Tak mně napadá že bych ji rád viděl.

mosoj

Sec mazec, snad to ještě umím. Když si ji ale vezmu mám hlavu jako v oprátce a dusím se.
Na vojně jsme měli takové ty na gumičku. Prosím, mluvím o kravatě na to druhé nebyly peníze a také k čemu,nikdy nebyl čas.

Miroslavst

Ano.

Michal

Já to umím.

oskar

Já ano dva druhy.

verka

Stačí zadat ve vyhledavači a je to tam i s rozfázovanými obrázky.