Michal Kole

Pánové stalo se Vám, že jste měli příliš volné nohavičky u trenýrek nebo kraťasů a pes nimi prostrčil hlavu a kousl tam?

Nejlepší odpověď
anonym

Hlava mých psů by se ti do nohavičky nevešla. Mají obvod hlavy cca 120–130 cm a to bys přišel o víc, než o zásobník . Hlavně nechápu, proč by to ti mí psi dělali! Projevují mnohdy víc rozumu než kdejaký človík :D
Doplňuji:
Jsou týpci, kterým bych kastraci v zájmu lidstva doporučovala a schvalovala.

Další odpovědi
anonym

Jo 2×, ale podruhý už neměl co kousat.

venkovan

Copak pes.
Ale kopřiva a nebo lesní mravenci.
A nebo odskočit si na toaletu a zapomenout si umýt ruce od feferonek, chilli a nebo koňské masti.
To člověk v daném okamžiku touží i po tom psích ukousnutí.

hanulka11

Michale dej si gumičky do nohavic

bolak

já ho zabiju :))

terry

chceš pomoct?

anonym

koho?

bolak

autora otázky :)

už to zase rozjíždí..